Devojka mi ima upalu jajnika i grlica materice, vi stepen sekret. Ginekolog joj je rekao da trebam i ja da se pregledam za svaki slucaj. . . Pojavljuju mi se crvene tackice na glavicu i crvenilo uglavnom prilikom odnosa i masturbacije. Ne svrbi me i ne boli. Bio sam kod urologa i rekao mi je da je to normalna pojava i da sam zdrava osoba. Da li je razlog slab imunitet? Hteo bih vase misljenje? Hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Vi grupa vaginalnog sekreta jeste candida.
      to i vi imate i zbog toga imate crvene pege po glansu.
      terapija: i vi i devojka paraprotex i probiobalance tablete po jedno pakovanje.
      videti na www. Suplementi-srb. Com