Poštovani, odgovor na vaše pitanje: postovani, imam problem, tacnije nije ni problem nego se plasim da li je opasno, ovakav slucaj kakav je kod mene sam trazio na internetu i nisam nigde nasao. . Imam 18 godina, seksualni odnos imao sam nekoliko puta i par puta nisam mogao da dobijem erekciju ali mislim da je to bilo do psihickog uzbudjenja. . Ali rpoblem koji imam je sledeci, nemam resicu na glavicu, ja mislim da je to frenulum - glavic mi je bukvalno razdvojen sa donje strane a evo i slike. . Pa me zanima da li je to u redu i da li je opasno? Inace tokom masturbacije a i ovako nemam problema tj ne boli me osim kad dodirnem prstom unutrasnjost rupe na glavicu, posto mogu da je dodirnem jer resice nema. . Hvala unapred! Inace nemam krvarenja niti sam ih ikada imao. . Imao sam kao dete problem sa kilom ali mi je to brzo proslo. . Je poštovani, radi se o laksem stepenu hipospadije, koji ne iziskuje korekciju. Pozdrav reply: postovani, hvala vam na odgovoru zaista sam bio zabrinut da nije nesto ozbiljnije, sto se te hipospadije tice, ne diram glavic na tom mestu jer kada ga dodirnem rupicu golim prstom malo me zaboli, ali nije nikad krvario, a preko kozice mi ne smeta nista. . A sada me zanima druga stvar. . . . Imam problema sa erekcijom, tokom oralnog seksa sve je u redu - ali cim devojka i ja predjemo na stvar, izgubim erekciju, a i da se ne spusti erekcija je samo na pola, jos kad stavim prezervativ totalno izgubim erekciju. . Zamolio bih vas da mi preporucite nesto od onih biljnih preparata za potenciju ili tako nesto sto mogu kupiti u apoteci, a vi ipak najbolje znate sta bih trebao da koristim - s obzirom da imam tek 18 godina, ali zaista mi smeta to, hocu da imam normalan seksualni odnos sa devojkom, inace tokom masturbiranja takodje retko kad je skroz u punoj erekciji, ali se nikad ne spusti kao u toku seksualnog odnosa, zaista mi smeta to i zelim da cujem vase misljenje. . . Znam da je delom to do psihe, od uzbudjenja itd. , ali i kada se opustim skroz - opet nista. . Hvala vam unapred, pozdrav! Ps: srecni vam novogodisnji i bozicni praznici, sve najbolje u predstojecoj godini!

    Odgovoreno: 03. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Kao sto i sami kazete, najverovatnije da se kod vas radi o ed psihogene geneze.
      u apotekama imate inhibitore pde5/levitra, cialis/koje mozete povremeno koristiti.
      za razliku od njih, suplemente mozete uzimati stalno.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com