Postovani torzalna vena mi je izrazena vec duze vreme jedno 2, 3 godine, nemam probleme tokom odnosa, i ne boli me na dodir. . . Ali pre nekih mesec dana pojavilo se sirenje te vene sa strana, i dosta kapilara na penisu, razlog za zabrinutost ili ne? Imam prilozenu sliku.

    Odgovoreno: 03. 01. 2013.

Komentari na pitanje: #110629

    • Postovani stigo mi je rezultat biopsije testisa molio bi da mi kazete kakvi su rezultati? Histoloski se verifikuje tkivo testisa sa izrazenom perikanalikularnom fibrozom i mestimicnom atrofijom semenih kanalica