Pozdrav doktore. Imam jedan problem koji mi veoma utice na psihu. Kada sam sa devojkom, evo vec 3 put, nemam erekciju, tj. Penis ne moze da se digne. Naravno, imali smo vec odnose, vise puta. Ali nekada jednostavno ne moze da se digne. Kada se to desi veoma pobesnim i podivljam. Molim vas recite mi da li je to neki problem? I sta bih mogao da radim da se to nikada vise ne desi? Zato sto je stvarno ocajan osecaj. Postoje neki lekovi, tipa potencijal, vulkan? Pomogli bi mi?

    Odgovoreno: 05. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Mogli bi da posetite klinickog psihologa koji bi vam dosta pomogao.
      od lekova povremeno mozete koristiti cialis ili levitru.
      korekcijom ishrane i uzimanjem odredjenih suplemenata bi takodjer mogli postici isti rezultat.
      sa lekovima koje spominjete nemam iskustva, ali mozete i sa njima pokusati.