Postovani, imam problem sa bijelim tackicama ali ne samo na rubu glavica, vec i pri vrhu. Pojavile su se prije nekoliko mjeseci pocev od vrha glavica pa su se prosirile na lijevu stranu ali ne dramaticno. Hmm, kontao sam da mogu biti tisonove zlijezde jer nije bilo niti neprijatnog mirisa niti svraba i peckanja. Dok, sada se vec osjeca neprijatan miris. Pojavljuju se i neke sare, kao i smezuravanje koze glavica. Posle masturbacije mi se javlja crvenilo i perutanje koze, a ponekad, samo ponekad se javi tamnoplavi prsten po rubu glavica, bez ikakvih propratnih culnih neugodnosti. To me je zbunilo. Otisao bih do doktora, ali sam toliko okupiran poslom da bukvalno nemam kad. . Znaaam da trebam otici, al da li mozda mozete da mi da neki savjet? Sta bi to moglo biti. ? Pretrazio sam razne postove na forumima, ali nisam naisao na kombinaciju perutanja koze sa crvenilom i bijelim tackicama, a bez svraba i td. Imam 29 god, u skorije vrijeme nisam imao seksualnih odnosa. Koristio sam na svoju ruku daktanol kremu, jer sam ranije imao kondilome na jednom mjestu (glupo mi reci kondilom) , al su se povukli i ovo mi ne djeluje kao to. Pri tom kondilomi nisu bili na glavicu. Je li moguce da mi je od ove kreme to perutanje? Hvala vam unaprijed!! Srdjan

    Odgovoreno: 01. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Najbolje je da nadjete vreme i odete do urologa.
      druga mogucnost je da uradite bris promena na bakterije i gljivice.
      i treca mogucnost je da uzmete tab. Paraprotex i probiobalance koji ce sigurno
      resiti problem koji imate.
      videti na www. Suplementi-srb. Com