Postovanje. Imam 21 godina, operisao sam kilu i sa desne i sa leve strane jos kao mali. Sada mi se javlja bol iznad desnog destisa kod neke zile. Kada sam na poslu ili setam puno moram da zastanem da odmorim kako bi se normalizovao taj da nazovem bol. Nije jak ali je nekako nepriljatan i ne mogu da hodam bas normalno moram da usporim. To mi se javlja vec duze vreme samo je pre bilo retko sada sve cesce i cesce da bi u zadnjih par dana osetio bol svaki dan i sve ranije. Ako ste razumeli moje stanje unapred hvala

    Odgovoreno: 01. 01. 2013.
    • Poštovani,
      Proveriti kod hirurga da nije doslo do recidiva preponske kile.
      ako imate smetnje sa mokrenjem/cesce, pecenje/onda bi u obzir moglo da dodje i
      zapaljenje prostate.