Zdravo moje pitanje za vas bi bilo zasto se posle duzeg stajanja urina na hladnom on zgusne i promeni svojstva uopste ne lici da je u pitanju urin (kao gusti sok od limuna koji nije protresen odnosno izdvoji se bela brasnasta gustina na dnu kad se protrese dobije limunkaste bije

    Odgovoreno: 31. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Normalna temperatura mokrace je kao i temperatura tela.
      to je normalna pojava jer se pri stajanju taloze soli a jos na nizoj temperaturi je to izrazenije.