Poštovani, imam jedno pitanje na ovu temu. Imao sam saobraćajnu nesreću i bio sam 3 dana u bolnici posle toga. Nisam imao fizičke povrede donjih delova tela već sam imao povrede grudi i glave. Dva dana u bolnici sam imao urinarni kateter. Kada sam izašao iz bolnice imao sam blagi bol prilikom mokrenja i dosta sporije mokrenje nego inače. Sada posle 2 meseca od izlaska iz bolnice takođe imam dosta sporije mokrenje nego inače, nemam bolove ali konstantno sporije mokrim. Pijem često čajeve (uva, kamilica) , vodu, sokove, mleko itd. . . Koliko dugo ovo treba da traje ili da li trebam da se obratim lekaru ili? Molim vas da mi date mišljenje i savet oko mog problema.

    Odgovoreno: 29. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Obratite se urologu da se proveri stanje prostate zbog sporijeg mokrenja.
      nadam se da niste imali povredu karlice pri udesu jer i povreda uretre moze da da sporije mokrenje.