Imam urodjeno visoko poddignute testise uradio sam spermogram koji je dao negativan rezultat znaci da sam sterilan kad bih uradio operaciju spustanje testisa dal bi bilo nekog efekta u vezi plodnosti tj ovog sterilitetaa odg mi sto pre molim vas

    Odgovoreno: 28. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Prvo da ponovite spermogram jos nekoliko puta pa ako se potvrdi azospermia /nedostatak spermatozoida/,
      tek onda da idete na pregled kod urologa da se vidi o cemu se radi.
      niste naveli koliko imate godina jer spustanjem testisa u kasnijim godinama nemamo najbolji efekat po
      spermatogenezu.