Postovani, pisala sam vam skoro i rekli ste da ne radim vise analize, jer su poslednji nalazi bili ok, a i dalje sam imala tegobe. . Odradjeno je sve, urin, urinokultura, uretralni brisevi. Posle nedelju dana krece nenormalno peckanje i bolovi. Posto sam imala ciklus nisam mogla da radim analize i urolog mi je prepisao monural na prethodnom pregledu. Nakon 4 dana sam uradila urin i bilo je pojava eritrocita od svezih preko bledih do smezuranih i trag proteina, leukociti 5-7. Juce sam ponovo radila urin leukociti 25-30 eritrociti bledi i smezurani od 3-5, plus minus trag proteina i leukocitarna esteraza pozitivna. Cekam urino kulturu. Da napomenem da do sada mi je uvek bila sterilna i vise zaista ne znam sta da radim. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 25. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Ne secam se vaseg prethodnog pitanja, ali bi voleo da ga ponovo procitam.
      trebalo bi da pokusate lecenje suplementacijom i dizanjem imuniteta.
      imate moj meil: bocokic@gmail. Com
      ako vas vise o ovome zanima.