Postovani, vec 2 mjeseca mislim da imam problem s hemoroidima. Naime poslije uzimanja antibiotika, imao sam problem sa stomacnim gljivicama, bolovima u stomaku, prolivom. Nakon 10-15 dana terapije sam taj problem rjesio, ali je i dalje ostao problem sa hemoroidima, mislim. U podrucju anusa imam par kvrzica (3-4) tamne ili modre boje (velicine zrna kukuraza ili manje) . Tokom praznjenja, osjetim bol, a nakon toga peckanje i svrab, prije svega kad hodam. Nakon tusiranja i spavanja, dolazi do smirivanja istih, medjutim nakon sljedece stolice, ponovo se javlja isto, peckanje i svrab. Te kvrzice su glatke, na dodir. Nema krvarenja. Sta mi savjetujete? Neka terapija? Hvala i lijep pozdrav.

    Odgovoreno: 26. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Najbolje da se javite gastroenterologu.
      mozete, pored masti koje koristite, da uzimate i: tab. Green kare
      tab. Nopalin
      tab. Probiobalance
      tab. Paraprotex
      o njma se informisite na www. Suplementi-srb. Com