Imam vec nedelju dana bol u levom testisu, bio sam na pregled kod urologa, i pregledom je ustanovio da imam upalu prepone. . . I mene sad interesuje vase misljenje da li je moguce da me boli testis bog upale prepone??? Hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Neznam sta ste vi razumeli, ali ja neznam sta je upala prepone.
      ili imate upalu testisa ili epididimisa ili prostate ili pak imate preponsku kilu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #110335

    • Izvinjavam se na preponsku kilu sam mislio. Ali nemam bol u donjem delu stomaka, nego samo u testisu, a on je normalne velicine, i bol je konstantan nepromenjen.