Moj muz je u maju operisao rak u besici, sve je proslo u najboljem redu i na kontrolnom pregledu (citoskopiji posle 3 meseca sve je bilo ok. Ali od pre nekoliko dana oseca bol u besici tup, dosadan i cesce mokri, ostalih tegoba nema. Trenutno je u inostranstvu, pa ne moze da se javi svom urologu, mozete li da mi date neki savet sta da radi dok nestigne kuci. E, da imao je kandidu u stolici ne znam da li je povezano. Hvala

    Odgovoreno: 24. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Jeste sigurno.
      ako moze da uradi preglede mokrace i urinokulturu u redu.
      da ne uzima vise antibiotike.
      posaljite mu ako mozete paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      kada se vrati iz inostranstva neka se javi na moj meil: bocokic@gmail. Com