Postovani imam dva pitanja za vas. Imam problem sa testisima u toku odnosa se povlace i erekcija pada tako da skoro i ne uzivam u sexu kao pre i skoro nikad ne zavrsim do kraja bolova nemam ali ne znam zasto je sve to tako i da li mogu nekim tabletama da popravim moje stanje

    Odgovoreno: 24. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Proverite laboratorijskim pregledima krvi i mokrace da mozda prostatitis nije razlog zivljeg kremasternog
      reflexa.
      mogu vam predloziti koriscenje suplemenata: probiobalance tableta/probiotik/
      d drops kapi /alfa d3 vit. /
      rhodiolin kaps. /rhodiola rosea-adaptogen/
      videti na www. Suplementi-srb. Com