Postovani doktore, 2007 god. Operisao sam srce, stavljena proteza mitralnog zaliska, uraden bajpas i sanirana aneurizma, sada sam uredu sto se srca tice, ali poceo sam da imam problema u seksu, sve teze dolazi do erakcije, i kad je ima onda nije dovoljno jaka i duga, sta mi savetujete, neznam da li smem da koristim neke lekove za potenciju ili postoji neki drugi nacin, veoma volim suprugu, i ne bih se tako lako odrekao seksa, od lekova pijem, presurol, amiodaron, sinkum, kolipam, laksis, spirolakton, aspirin 100, jos samo da naglasim da sam idijabeticar na insulinu, molim za savet i unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 24. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Pokusajte malo ishranu da korigujete po teoriji ishrane po krvnim grupama/dr piter d adamo/.
      sa inhibitorima pde5 /cialis, levitra/ biti jako obazriv i koristiti ih povremeno.
      suplemente mozete slobodno koristiti.
      ako ste zainteresovani za taj nacin lecenja onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com