Postovani, vec duze vremena imam fleku na kozi penisa, podseca i lici na mladez, koja se podudara sa vrhom glansa kada penis nije u erekciji. Ne pravi mi nikakve probleme, vec me interesuje da li to moze biti nesto drugo i da li iziskuje neko lecenje? Hvala

    Odgovoreno: 24. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Nejasno se vidi to sto ste uokvirili ali imam utisak da po korpusu penisa imate
      izrasline koje lice na polne bradavice pa se za svaki slucaj javite ili urologu ili
      koznom doktoru.