Postovani, vec duze vreme mi penis ima neprijatan miris. Takodje, se pojave bele mrvice koje se operu vodom. Jel moguce da su ostaci sperme? Nakon pranja se ne oseca, ali sutradan opet ima taj miris. Nisam obrezan, pa me interesuje jel treba bolja higijena ili neka mast. Hvala

    Odgovoreno: 23. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da uzmete tablete paraprotex i probiobalance i da popijete po jednu kutiju.
      o preparatima se obavestite na www. Suplementi-srb. Com