Kupio sam didermal mast koju zelim da isprobam na sopstvenu odgovornost, pre ove masti sam koristio jedno nedelju dana kantarionovo ulje za usku kozicu na penisui skoro mi ni malo nije pomogla, mogu da prevucem preko celog glavica skroz do kraja ali se malo teze vraca i osetljiva je jako (boli na dodir) da li mogu imati posledice od didermal masti ako budem mazao osetljivi deo kozice (onaj prsten na vrhu ispod glavica i unutrasnji deo) i da li vredi da pokusam da je koristim

    Odgovoreno: 23. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se kortikosteroidnoj masti pa ako bas ne mora, ne treba ni da se koristi.
      kantarionsko ulje ne resava fimozu vec "fiskultura"koze prepucijuma a ulje tu smanjuje trenje.
      ako ne uspete ovim tretmanom uvek na raspolaganju imate operaciju.