Imao sam vezu tri meseca sa zenom koja je dobila kandidu zbog antibiotika. Sada posle nekoliko meseci imam svrab u predelu cmara, nosa i usiju a i jezik mi je sa belim naslagama. Citao sam da je ta gljivica kontrolisana zdravim imunitetom samog organizma. Zasto imam ove simptome ili zbog cega se moj organizam nije sam izborio protiv ove bolesti?

    Odgovoreno: 23. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Kandidu mozete dokazati brisevima nosa i pregledom stolice.
      ako se ona izoluje onda slobodno uzmite paraprotex, ac zymes, oregano kapi i d drops kapi.
      videti na www. Suplementi-srb. Com