Postovani doktore imao sam neku infekciju boll penisa to je bilo davno. . Posetio sam doktora reko mi da nije nista strasno i da je bez brige da ce da prodje. . Nakon te godine primeto sam na vrhu pennisa nesto ko crveno sdesne strane nabobreno a sleve strane ko braun boja dao mi ovaj mast gentamicin. . Napredjuje dobro. . Trenutno pece me samo mokracni kanal. . Al to samo kad ga stisnem pece jako. . A pri mokrenju sve je normala. Obratio sam se doktoru reko mije dace proci al ipak ne verujem molim vas pomognite sta bi mogo uraditi??

    Odgovoreno: 21. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #110238

    • Postovani doktore uradio sam bris. . Uradio sam spermogram spermo kultura sve je ok. . Radio sam ultrazvuk. . Sve je ok imao sam neku infekciju koznu. . Al prema penisa mi nista nije bolje. . Imamo sam braun boju nekoliko meseci a sad na to postaje crveno i malo podignuta kozica. . I dalje me pece cev penisa kad stisnem glavicu isto stisnem. . Moracu jos ovo da uradim pa da idemo dalje trihomonas i gonokok.