Dobar dan postovani. U junu sam radio spermokulturu i sve je bilo u redu. Interesuje me dali boja sperme ima neke veze zato sto mi je sperma sada zuckaste boje, prije je bila bela. Imao sam apstinenciju od 20 dana i pre nedelju dana koristim lekove za pritisak i trigliceride (loristu x i triglid neki novi lek (alkaloid skopje) . Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 20. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Proverite ponovo spermokulturu i urinokulturu.
      boja sperme moze imati veze sa nekim dogadjanjima na prostati.
      procitajte i sporedna dejstva leka koji pijete za masnocu.