Dobar dan! Imam pitanje u vezi ed. Naime s vremena na vreme imam problem sa postizanjem erekcije. Postoje nocne ili jutarnje erekcije, ali kad je partnerka tu nista. Nekada se i desi erekcija i imamo normalan odnos, a nekada nista. Bio sam na svim mogucim ispitivanjima; od prostate, gde je psa0, 34, do bakteriskih i briseva i navodno je sve ok.

    Odgovoreno: 18. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Promeniti stil i nacin zivota. Manje stresova.
      promeniti nacin ishrane /sirova hrana, ishrana po krvnim grupama/.
      koriscenje suplemenata.
      koriscenje pde 5 inhibitora/cialis, levitra/uz postovanje kontraindikacija.