. . . Postovani doktore. . . imam problem sledece prirode i jedno pitanje. . . . . sa devojkom sam 2 mes. i imam povremene probleme sa erekcijom, stvarno sam u problemu i nzm sta da radim. . . . . nasa veza je i pocela, odnosno nas seksualni odnos, tako sto ja nisam mogao, nisam imao erekciju, ali u tom periodu sam bas bio izmoren od izlazaka ne spavanja posla, bas iznuren. . . . pa smo prepisali tome celu stvar, posle dva dana valjda iz straha da li cu moci ili ne opet nisam mogao i da tada sam bas razmisljao o tome da se to ne ponovi ali ipak se desilo. Odmah nakon toga kroz pricu sa prijateljom uzeo sam neke tablete za potenciju ali u vrlo maloj kolicini, recimo da sam popio 1/5 tabletice. . . ako se ne varam. . . . novagra forte, koje sam i uzeo od prijatelja, imali smo i vise nego normalan odnos, nakon toga zbog svoje nesigurnosti isto sam to ponovio nekoliko puta sa istom dozom posle nekoliko dana imali smo normalan odnos a nisam popio nista, inisam koristio nista od tad. Problem koji ne razumem u celoj situaciji je sledeci, sto ja i sada nakon svog tog vremena, opet mi se povremeno desi da nmg. . . . ili mogu jednom i onda nista ili se desi da u toku veceri odnosno vise satnog vremena provedenog uz nju imam nekoliko puta erekciju i onda kad predjemo na stvar jedva jednom odradim i to je to, a recimo imam normalne erekcije ujutru ili preko dana. . . . . . . . . a nikad u zivotu s tim ni priblizno nisam imao problem. Da li je moguce da me ona ne privlaci dovoljno iako sam zaljubljen u nju i medju nama sve ostalo super funkcionise ili iz svega ovoga moze da se zakljuci da imam neki problem sto se tice zdravlja. Imao sam neke psihicke probleme pre dve god. tipa aksioznost ali sad sam u redu i nemam nikakvih drugih problema. . . Stvarno nzm sta je u pitanju, probao bih i neke preparate da uzimam naravno uz savet doktora. . . . pa iz toga i sledi moje sledece pitanje. . . . da li malo duze koriscenje preparata za potenciju izaziva neke posledice sto se tice iste. . . ili posledice sto se tice polne mogucnosti steriliteta i slicno. . . . hvala unapred. . . . .

    Odgovoreno: 20. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Kod mnogih se tako nesto desava a to je posledica straha od neuspeha.
      nemojte pridavati mnogo paznje tome jer ce vremenom samo od sebe da se stanje
      normalizuje.
      predlazem vam da ishrani posvetite najvecu mogucu paznju.
      koristite suplemente stalno a ostala sredstva tipa pde5 inhibitora samo povremeno.
      za vise se mozete obratiti na moj mei: bocokic@gmail. Com