Pozdrav postovani, naime imam dva problema i verujem da su oba povezana. Prvi se tice mokrenja, cesto imam osecaj da moram da mokrim a kad hocu onda to jako tesko ide i kad pocne sve me pecka i svrbi dole (svrbi i mimo mokrenja) , a drugi se tice potencije, cesto u toku odnosa izgubim erekciju, a nekad se desi ni da ne mogu doziveti uopste erekciju i sve me vec to jako nervira i ne znam kome da se obratim pa sam odlucio vas zamoliti za pomoc. Sto se tice prvog problema uzeo sam na svoju ruku dve kutije palitreksa i pio dva puta po dve misleci da je upala neka u pitanju i smirilo se dosta a sada opet pocinje sve iznova da svrbi i pecka. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Javite se urologu da se odradi bakterioloska obrada i da se tacno utvrdi uzrocnik
      vasih tegoba. Pretpostavljam da je neka infekcija u pitanju.
      lecenje bi islo posle dobijanja nalaza.
      ako se utvrdi polno prenosiva klica lece se oba partnera a odnosi su sa zastitom.
      po zavrsenom lecenju za ocekivati je i prestanak problema sa erekcijom.