Imam problem sa levim testisom. Natecen mi je kao i semenovod. Primao sam gebtamicin injekcije i dok njih koristim dobro mi je. Cim prestanem sa terapijom nakon mesec do dva, ista stvar, ponovo otok i bol. Zadnji put sam pio rifamor i pomogao mi je delimicno. Sta da radim, kome dalje da se obratim? Hvala!

    Odgovoreno: 16. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Lecenje je kod urologa.
      predlazem vam da uzimate tab. Paraprotex i probiobalance u trajanju od dva -tri meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com