Postovanje, imam jedan problem bio sam kod doktora opste prekse jer me je bolelo u donjem delu stomaka i nekako cudan trom bol u desnom testisu ali ne stalno nego kad dugo hodam ili se nezgodno pokrenem. Vadio sam kks urin i secer, sedimentacija 5, secer 5, 1. Urin odlican bez ikakvih odsupanja. Pre neko vece imo sam odnos sa suprugo zabolelo me dole oko penosa pre erekcije a posle erekcije malo testisi ali pri zavsetku bol je prestala i osetio sam olaksanje, posle je bilo sve u redu. To mi se desilo dva do tri puta ove godine samo posle duze pauze od sexa (15 dana) neosecam nikakve tegobe prilikom nuzde sve mi je redovno samo mi sperma retka i vodenasta u istoj kolicini, svaki sledeci odnos nema problema mada sad osecam neki pritisak u donjem delu stomaka. Da kazem da sam dizao dosta tesko pre mesec dana i da se rekreativno bavim kuglanjem, odlucio sam da odem urologu a do tad moze li kakva konstatacija. Hvala unapred

    Odgovoreno: 16. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #109998

    • Pozdrav, treba mi Vaša pomoć. Da li je potrebno da brinem jer mi je sperma nekada ali je to baš retko vodenasta? Uglavnom je normalna. Hvala Vam unapred.