Suprug mi je radio bris na uretre i bris uretre na haldimiju. Mikoplazmu danas je dobio rezultate bakterioloski pregled sperme, eksprimata. Bris uretre. Bris glansa rezultata bakterioloska kultura je pozitivna kultura na gljivice je negativna bakterija je enterococcus spp bris uretre na chlamydia trachomatis dif je pozitivna bris uretre na ureaplasma urealyticum, mycoplasma hominis je negativna da li mozete da mi objasnite sta je to i da li su uredu rezultati.

    Odgovoreno: 16. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Nista od ovih pregleda ne sme da bude pozitivno.
      ako sam dobro shvatio obe mikoplazme su negativne ali je pozitivna hlamidija
      a u brisu uretre je izolovana gljivica.
      posto je hlamidija polno prenosiva klica morate se zajedno leciti a dok traje
      lecenje odnosi da budu sa zastitom.
      da budete oprezni sa antibioticima jer oni prave gljivice.