Postovani, pre dve nedelje poceo je da mi se javlja konstantan tup bol blagog intenziteta u predelu testisa, koji se ponekad siri u dubinu, i ka pozadi. Takodjer, cini mi se da je desni testis blago uvecan i spusten na nize. Nema nekih drugih vizuelnih promena, normalno mokrim i imam odnose. Nisam trenutno u mogucnosti da se javim lekaru, pa sam mislio da vas pitam da li to moze da ukazuje na neshto ozbiljno, odnosno da li je situacija alarmantna? Imam 29 godina i nisam imao nikada slicnih tegoba. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 13. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da se radi o zapaljenju prostate, ali moze biti i pocetak
      zapaljenja epididimisa i testisa.
      zato je najbolje da se javite na pregled urologu.