Postovani, pre2, 5 nedelje mi se javio problem. N mogu da odrzim erekciju i dodjem do vrhunca dok ranije to nisam mogao da zamislim da ce se desiti. Imam devojku sportista sam itd. . Radio sam biohemijsku analizu krvi i urin i sve je u redu. . . Jedino nisam radio urinokulturu. Bio sam kod urologa i pregledao mi je testise itd i kaze da je sve dobro i trazio je da uradim ultrazvuk donjeg abdomena i bubrega, i nalazi sa ultrazvuka su u redu jedino se prostata povecala za par milimetara u odnosu na snimak od pre 2 godine. Urolog mi je rekao da uzimam cefagil i bevipleks i tokoferol. Osecam malo poboljsanje za ovih 5 dana od kako pijem to. Jutarnje erekcije su mi malo slabije nego pre, mada cini mi se da sve ide na bolje, moguce je da sam preterivao u sexu sa devojkom. . Pa me zanima vase misljenje zbog cega mi se to dogadja? Inace sad cekam da prodju ovi snegovi d amogu d aodem da odnesem nalaz ultrazvuka urologu. I hteto sam jos da vas pitam, na oenisu mi je jedna vena postala izrazenija i tvrda a u erekciji ima kao mala kvrzica na kraju vene koja je pocela da mi se smanjuje i kao da se podelila na 2 manje a u opustenom stanju nema nista osim sto je ta vena izrazenija, veca i tvrdja malo. Urolog je to pogledao na kratko i nista nije rekao za to jer to prosirenje je mekano dok je penis u opustenom stanju. Pa me zanima vase misljenje i u vezi toga cisto da ja malo psihicki smanjim pritisak koji verujem da i jedan od okidaca za tu nemogucnost odrzavanja erekcije u poslednje 2, 5 nedelje. Hvala u napred na odgovoru

    Odgovoreno: 16. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Problemi su uobicajeni i nisu alarmantni.
      malo promenite nacin zivota i ishranu i ne preterujte u nicemu.
      dobro je sto ste sportista, jer ce vam to omoguciti da vrlo brzo
      prevazidjete trenutni problem.
      pored lekova koje ste dobili predlazem vam da uzmete i sledece
      suplemente: rhodiolin, panax ginseng i vital man.
      sto se tice vene na penisu mozete koristiti vein kare mast.
      videti na www. Suplementi-srb. Com