Postovanje! Postovani hteo sam da pitam urologa za savet. Pre godinu dana ima sam nezasticen oralni seks, i posle nedelju dana pocelo me je boleti dva tri centimetra u ulazu u uretru, znaci pri vrhu, usne penisa na ulazu su bile naduvane i nekako crveno-modre. Otisao sam kod urologa i on je rekao kao uretritis, mada ja znam da nije bio, i bio sam na terapiji, posle mesec dana od terapije sam odradio briseve na hlamidiju i razne druge stvari u privatnoj laboratoriji i sve negativno. Posle izvesnog vremena opet mi je pocela bol ali u dosta manjem intezitetu i zarenje u uretri kao da uretra gori ali isto nije neka jaka bol, nepece me dok mokrim nemam problema sa tim, neustajem nocu itd. Strah me je da nije hlamidija posto je ona tesko izleciva a i tesko se otkriva, a nerade mi se brisevi opet jer su bolni i neprijatni, jedino da probam sa pcr tehnologijim. Sta mislite sta je u pitanje. Hvala.

    Odgovoreno: 11. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim da hlamidija nije.
      mozda je neki bakterijski uretritis.
      imajte odnose sa zastitom.
      mozete sada uzimati paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com