Vec godinu dana supruga i ja pokusavamo da napravimo bebu. Njen ginekolog tvrdi da je sa njom sve u redu. Rezultat mog spermograma je zapremina ejakulata 2ccm vreme razvodnjavanja 10 min viskozitet normalan ph vrednost 7, 5 normokineza 50 hipokineza 20 akineza 30 broj u 1 ccm 50. 312. 500 metoda bojenja papanicolau normalne forme 89, 2 patoloske forme glava 4, 5 vrat 3, 4 rep 2, 7 molim za tumacenje testa i strucni savet

    Odgovoreno: 11. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Vas spermogram je uredan.
      predlazem da vi i supruga popijete po jedno pakovanje paraprotex i probiobalance tableta i sirup organic noni.
      videti na www. Suplementi-srb. Com