Postovani imala sam leukoplakiju, tacnije, radila sam tur pro bioptio. Dijagnoza kod prijema je bila ˙ (leukoplakia cum cystitis chr. Microlithiasis ren. Sin) . Posle uradjenog gore navedenog zahvata, ja sam se osjecala dobro 15 dana. Poslije 15 dana dobila sam krvarenje iz besike sa ugruscima, pa su to sanirali i rekli da mi je besika bila ko kosovo polje, kao sva je bila prekrivena bijelim epitelom, i pri dodiru na svako mjesto, krvarila je, kad su pokusali da je isperu, to bijelo i krv, sve se diglo i zamutilo mokracu. Primala sam meronem, ispirol 3 vrecice, injekcije protiv krvarenja i bila dobro, narednih mjesec i po, sad opet boli, pece, imam pritisak u stomaku. Moram navesti da tad kad mi je bila besika u uzasnom stanju, nigdje nije bilo na nalazima znakova upale. Sta sad da radim, dali antibiotici ili. . . . ???? Jeli moguce da se opet nesto upalilo? Urin-rijetki trombociti, i eritrociti, sad. Ph. Nalaz cystitis chr. Cum leukoplakia

    Odgovoreno: 11. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Predlazem vam promenu nacina ishrane i koriscenje suplemenata.
      ako ste zainteresovani za ovakav nacin lecenja onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      uz poziv na broj i datum ovog pitanja i odgovora.