U prilogu sam poslao sliku. Na slici se vidi otvor kada sam prstima povukao glans penisa. Dok fizicki ne povucem glans ova rupa se uopste i ne vidi. Molim vas za pomoc, da li je velicina tog otvora normalne velicine? Otvor je velicine oko 1 cm. Nista me ne boli i ne pece. . . Bio sam kod urologa (nisam ga pitao u vezi ovoga) pre par meseci i on mi je pregledao testise i sve je bilo u redu pregledao mi je i penis, ne znam da li je obratio paznju na ovo? Radio sam i bris uretre, i nemam nikakve bakterije. Hvala, pomoc ce mi mnogo znaciti, pozdrav

    Odgovoreno: 11. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Mozda vam je otvor malo veci ali to nije nista patoloski.
      kao sto se neko rodi sa vecim ili manjim nosem, tako je i to.
      znaci o ovome vise nema diskusije.