Suprug ima slabo pokretne i nepokretne spermatozoide sta da radimo zelimo potomstvo a 10 god vec pokusavamo i mislim da smo pri kraju da odustanemo od svega gubimo nadu pio je proxed plus ali neuspesno sta da radimo ja sam ocajna.

    Odgovoreno: 11. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Idite na vto.
      ako zelite i imate vremena leciti situaciju kod supruga, onda mi se javite na moj meil.
      obavezno mi skenirajte spermograme i ostale nalaze koje imate, i pozovite se na broj ovog odgovora.