Pojavljuju mi se cesto crvene tackice i crvenilo na penisu. Nisam ih imao oko mesec dana i onda se opet pojavile. Imam redovan odnos sa devojkom bez zastite, u dugoj smo vezi. Zanima me da li je opasno i cime da mazem? Mazao sam pavlovicevom ali prolazi sporo. Nadam se brzom odgovoru, hvala

    Odgovoreno: 11. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Najbolje je da uzmete bris sa promena na bakterije i gljivice.
      do nalaza koristite i vi i devojka paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com