Ovako, pre 4 meseca krenulo je moje putovanje po lekarima. . . . Svaki put leukociti 10-15 u urinu uk sterilna. . . Poslednji put povecani leukociti masa bakterija uk sterilna, posle 3 dana ponovljen nalaz u drugoj lab nalazi savrseni, uretralni bris ok (bakterioloski i na hlam, urea i miko plazmu) . . . . Vs je druga grupa a ja i dalje trcim non stop u wc i pece me. . . . Dva urologa sam promenila (radjen je i uz) drugi urolog mi je rekao ako su svi nalazi uredu da se opustim, ali ja ne mogu. . . . Smeta mi. . . Sta bih jos mogla da uradim. . . Da napomenem da sam u martu radila kompletan ginekoloski pregled sve sa cervikalnim brisevima na hlam, miko i urea plazmu sve negativno. . . Da li ponoviti i ove briseve ili sta vise da radim jer ludim. . . . I kom lekaru da se obratim. . . .

    Odgovoreno: 10. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Nemojte vise da idete kod lekara, bar za neko vreme.
      mozete uraditi jos vaginalni sekret i pregled stolice na
      bakterije i gljivice.
      nalaze posaljite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #109710

    • Posle svih uradjenih analiza sve ok, mene je krenulo da pece nenormalno i da opet idem u wc svakih 5 min. . . . Posto mi je na poslednjem pregledu (pre nedelju dana) urolog prepisao monural da popijem sinoc sam ga popila, danas mi je kao malo bolje ali ja i dalje idem u wc. Da napomenem kod mene izadju velike kolicine urina a ne male kao kod klasicne infekcije i to me brine. . . . Nemam nikakve bolove. . . . Trenutno sam na terapiji klimofenom zbog pokusaja trudnoce (imam jos malo 39 godina) . . . . Da li je moguce da su svi ovi problemi gineklolski a ne uroloski?