Postovani, imam fimozu vec dugo godina, i nikako da odem da to operisem zato sto se plasim. Od pre nekoliko dana imam problema sa slepim crevom i izgleda da moram na operaciju, pa sam mislio da li taj doktor koji mi operise slepo crevo, da mu kazem za ovaj problem sa fimozom i da mi to operisu isti dan?? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 09. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Operacija "slepog creva"je urgentna operacija najcesce i nije obicaj da
      se pri toj operaciji radi i operacija fimoze.
      fimozu bi trebalo da vam uradi urolog.