Imam uvećani desni testis, možda čak i dva puta veći od levog. Ne znam koliko je dugo tako, primetio sam pre par meseci. Imao sam blage bolove, i bio sam kod urologa na pregled. Međutim, on nije našao ništa, rekao je da će bolovi proći. Imao sam bolove više puta, kad sam drugi put otišo kod urologa uradili smo klasičnu analizu krvi i mokraće i sve je bilo u redu, prepisao mi je lek protiv bolova. Ali, evo ponovo mi se povremeno javljaju bolovi, a oteklina se ne povlači. Da li to može biti opasno i koliko?

    Odgovoreno: 08. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Na dva uroloska pregleda kazete da je nalaz uredan a vi spominjete oteklinu i uvecanje testisa.
      ili se javite na pregled ili mi posaljite ultrazvucni pregled testisa.