Poštovani. Pre tri god sam se razveo i do tada sam imao normalne sexualne odnose sa bivšom suprugom. Posle razvoda sam imao sex sa 12 partnerki i u poslednjih godinu dana primetio sam da ne mogu da svršim u toku odnosa ni sa jednom od devojaka. Posle moram ručno sam to da odradim i tada nemam problema. Napomena-uglavnom nisam koristio kondome. Nikada nisam osetio nikakve simptome. Sada imam devojku koja mi mnogo znači, ali naš sex je veoma loš. Sa njom koristim kondom, ali ne mogu dugo da zadržim u erekciji. Jednostavno sa kondomom nemam nikakav osecaj i tada mi brzo padne i ne mogu da svrsim, a nazalost ni ona, jer mi padne a njoj treba vise vremena. Sta moze da bude uzrok? Treba li da posetim urologa? Razmisljam i o nekim tabletama. Pomozite molim vas. Ne zelim da je izgubim zbog toga

    Odgovoreno: 07. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Promenite nacin ishrane. Za pocetak po teoriji ishrane po krvnim grupama.
      uzimajte redovno sledece suplemente: rhodiolin, panax ginseng, vital man, c 1000.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      povremeno uzimajte cialis ili levitru.