Poštovani, imam 20 godina. Kao mali sam izvrsio obrezivanje ali ocigledno da to nije strucno uradjeno jer se kozica nalazi opet preko glavica i ne mogu nikako da je skinem jer je prekrila glavic penisa u potpunosti. Vec 4-5 godina ja se nagovaram da odem kod strucnjaka al uvijek sam sebi nadjem izgovor. Od juce mi je glavic postao jako osjetljiv kada dirnem kozicu koja je preko njega sa bilo koje strane znaci u potpunosti glavic i boli me kada je u dodiru i sa tkaninom a cak i kad idem na malu nuzdu. Mozete li mi molim vas pomoci jer ne znam sta da radim. Nemam dovoljno novca da odem kod privatnog urologa a nasi drzavni urolozi ne rade svoj posao kako treba a stvarno me je sramota sa porodicom o tome da pricam. Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 07. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #109063

    • Postovani da li moze biti opasno krvarenje iz sperme a to traje godinu dana i sad su se pojavili bolovi?