Imam dva pitanja. - pojavilo mi se crvenilo na udu sa unutrasnje kozice i po glavi. . . . I kao da se kozica ljusti i svrbi. . Kupio sam canesten, da li da nastavim da mazem ili da se obratim lekaru vec tri dana imam to crvenilo? -a drugo pitanje je, operisao sam pre par godina varikocelu na levom testisu, tada sam imao mali bol u testisu i na levoj strani malo iznad kuka, bol u testisu nemam vise, ali mi se ponekad taj tup bol vraca iznad kuka, kada nosim uze farmerke i kada malo preteram sa teglenjem na poslu i teretani. . . Bol nije jak uopste, nekako je tup ne znam da opisem ali me zanima zasto mi se to ponekad vraca? Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Bol koji opisujete moze biti od pocetne preponske kile ili od zapaljenja prostate.
      od varikocele nije.
      sto se tice crvenila koje opisujete, ako se ne povuce za nedelju dana, onda se javite urologu ili koznom doktoru.