Poštovani, imam rekao bih kompleksan problem. Naime od početka sex. Aktivnosti (19god.) imam problema sa potencijom, naime povremeno mi se dešava da ne mogu da dobijem erekciju dovoljnu za odnos, a ponekad je dobro. Takodje, pri prvom odnosu uvek brzo završim, ali posle toga ako mi je dobra erekcija, u najboljem slučaju mogu da imam još 3-4 odnosa u kontinuitetu. Na žalost, poslednje 2-3 god. Stanje je sve gore, nemam devojku skoro godinu dana, tako da ne znam kako bi bilo u odnosu, ali čak i kada masturbiram ne mogu više da imam norm. Erekciju. Od detinjstva imam varikocelu levog testisa, a od pre 4-5 godina sa desne strane iza glansa neko otvrdnuće (kao neka žila, tvrda i elastična, dužine 1-2cm) koja čini mi da deblja u poslednje vreme. Takođe, poslednjih meseci imam bolove čini mi se u uretri, i non-stop crvenilo glansa. Imao sam ranije candidu glansa, koju sam zalečio. Zbog svega ovoga imam oduvek psihološke probleme, i nemam samopouzdanja sa devojkama, i zbog svega toga propuštam mnogo u životu. Posle rastanka sa bivšom devojkom veoma sam depresivan, i već godinu dana sam sam. Da li bih smeo da sam koristim vijagru, kao preventivu pri sledećem odnosu? I da li treba prvo da posetim urologa ili psihijatra? Sramota me je da idem i kod jednog i kod drugog. I šta bi mogao biti problem sa mojim penisom? Hvala unapred. .

    Odgovoreno: 08. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Bilo bi dobro da se javite urologu na pregled kako bi se videle promene koje navodite.
      ako je uroloski nalaz uredan, onda pronadjite klinickog psihologa koji ce mnogo da vam
      pomogne u problemu koji imate. Sramote tu nema.
      mozete povremeno da koristite levitru.