Postovani, na moje predhodno pitanje je odgovoreno a glasilo je ovako: 1. Dijagnoza: orchypiydimitis ac. L. Sin th: gyramycon 160mg im. 10 dana uz fabricet nakon 10 dana. 2. Dijagnoza u predelu d. Diferensa prema donjem polu testisa tvrdnina bezbolna, neinflamirana. . Th. Ciprocinal tbl 500mg. . Javlja se alergija na ciprocinal i prepisuje se orvagil 400mg 10 dana. . Nakon toga 28. 11. 12 terapija je zavrsena kontrola za dalje nije potrebna. . Tvrdnina se smanjila ali je ostala i receno mi je da ce najverovatnije jos da se povuce i da tako ostane. . Pitanje: nakon 5 dana opet oscam blagi bol u testisu ne tako jak i intezivan, ali ipak je prisutan. Da li je to normalno ili lecenje nije uspelo i do kraja sprovedeno, da li bi preporucili ultrazvuk posto niti sam ga uradio niti sam upucen da ga uradim uradio sam samo labaratoriju.

    Odgovoreno: 07. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Ultrazvuk obavezno uradite a takodjer i pregled krvne slike, mokrace i urinokulture.
      ako se izoluje neka bakterija nastaviti antibiotike po ab.
      mozete slobodno uzimati paraprotex tablete i probiobalance tablete u
      narednih dva meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com