Imam problem zadnjih dveipo nedelje sa osecajem bridenja odnosno malog pecenja unutar uretre u penisu nakon mokrenja i sa bolom u levom bubregu. Naime tokom posete svojoj curi lezali smo na prljavoj posteljini u tudjem krevetui i imali smo sexualni odnos i nakon nekoliko dana ona je najpre osetila veliki svrab najpre spolja a zatim i iznutra a onda i ja polako pocinjao da osecam ove simptome. Otisao sam doktorki odradio bris uretre i kada je stigao rezultat iz higijenskog pisalo je da je nadjeno epitelne celije i masa gram pozitivnih diplokoka a u nastavku nalaza je pisalo da nisu izolovane patogene bakterije i dobio sam antibiotik u tabletama da pijem na svaka 12 sata i kada sam to krenuo da koristim bilo mi je malo bolje pa cak se i skroz ispravio problem. Onda sam sad u ponedeljak dao bris glavica, uzorak mokrace i opet bris uretre i cekam da dodju ti rezultati a simptomi su mi se povratili. Izgleda da je trebalo duze koristiti taj antibiotik koji mi je prepisala doktorka a ne samo jednu kutiju da ispijem pa molim za misljenje o tome sta je najbolje po ovom pitanju da preduzmem oko terapije. Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Posto patogenih bakterija nema, mozete slobodno naredna dva meseca uzimati
      paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com