Pronašli su mi talog u mokraćnoj bešici, osećam pritisak u malom stomaku. Nisam koristio nikakvu terapiju, osim čajeva (urološki miks) . Problemi traju 2 godine. Osećam da mi je bešika stalno puna, ustajem noću da mokrim. Prošle godine su mi pronašli kamen u bubregu, koristio sam rovatineks, koji mi je pomogao oko tog problema, da li je to mogući uzrok moga problema? Niko u porodici nije bolovao od ove bolesti. Koji lek možete da mi preporučite. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Prvo na uroloski pregled gde ce se tacno utvrditi stanje na vasim organima.
      gde sve imate kamenje i sta sa njim. Rowatinex ne moze da resi kalkulozu, moze pesak.
      problemi sa mokrenjem su najverovatnije od prostate.
      znaci prvo dijagnoze pa posle terapija.