Kožica koja je spojena sa vrhom penisa peče me nakon bilo kakvog ternja. Imam utusak kao da se koža cepa, kida, zacrveni se i prodje. Prestane nakon izvesnog vremena i nemam nikakve tegobe pri mokrenju, kada mi je penis u erekciji samo nakon trenja. Sve je pocelo tako sto nisam dobro oprao penis nakon odnosa, ostala je spema u tragovima. Kožica mi se zacrvenela sa unutrašnje strane, nelagodan svrab, koza preko vrha penisa ispucala ko suva zemlja. Stavljao sam neomicin kapi 7 dana, svrab je prosao, crvenilo se povuklo, ali ostalo je da me peče na pomenutom mestu i samo u tim okolnostima. Mažem kansen kremu, prija mi, ali simptomi su ostali. Nikada do sada nisam imao takve tegobe. Imao sam pre neku godinu peckanje pri mokrenju i to samo nekoliko dana po odnosu u kojem sam koristio kondome. U dnu penisa, gde me stegne kondom, tu sam osećao peckanje, vise kao so na zivu ranu, ali to prodje i do sledećeg puta dok ne stavim kondom. . . E posle toga vise nisam stavljao kondom i nisam imao problema. Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Koristite paraprotex i probiobalance tablete pored masti koju koristite.
      neka partnerka uradi vaginalni sekret.
      videti na www. Suplementi-srb. Com