Poštovani, imam problem sa malom povredom na glavicu penisa. Naime, prilikom rucnog zadovoljavanja od strane devojke, glavić mi je bio suv, i mislim da je došlo do male ogrebotine, sa strane glavica (na obodu) . Povredu sam zadobio pre dva dana, i osecam bol i neprijatno golicanje prilikom dodira tog područja. Zanima me da šta da radim, da li da mazem nekom kremom ili sta vi mislite? Hvala u napred!

    Odgovoreno: 03. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #108867

    • imam 14 godina i imam vec 8 dana problem sa penisom a to je da u toku dana svaki put me nesto zagolica u penisu veoma je neprijatno i dobijem neki cudan osecaj mazem ga svaki dan sa Enbecinom i ne pomaze cudno je to kad sam na nogama ja to ni ne osecam ali kad sednem i legnem onda osecam dali moze neki savet pomoc??? (Hvala)