Kada u proseku u pubertetu se javlja sperma, tacnije kada ona prvi put se javlja, dali to deca imaju koja imaju 12godina i dali treba biti stalno uporni, ja licno nemam, kada u proseku se ona javlja

    Odgovoreno: 03. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #108815

    • Nikola Beslic 08. 08. 2018.

      Imam 14 godina i jos nisam izbacio semenu tecnost. Da li cu je izbaciti i do kada je normalno vreme?

    • Kada se javlja sperma, ja imam trinaest godina i jos ne primecujem!? Da li je zabrinjavajuce ili ce se tokom vremena pojaviti?