Poštovani, rezultati mog spermograma su sledeći: zapremina: 3ml viskozitet: normalan ph: 8 vreme razvodnjavanja: 15 min broj i oblik spermatozoida: sve prazna polja u napomeni pise: u vise vidnih polja nadjeno: 2-3 dobro pokretna 7-8 slabo pokretna ostali spermatozoidi su slepljeni i nepokretni. Nemogucnost izrade kompletne analize. Ponoviti pregled. ------------------------- molim vas za kratko tumacenje ovog spermograma. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 05. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Imate jako mali broj spermatozoida.
      ponovite spermogram i ako su vrednosti spermograma iste onda ne gubite vreme u lecenju
      steriliteta nego odmah idite na vto.