Dakle, moj problem je velika neosjetljivost penisa, te stoga retko, gotovo nikako ne mogu postići orgazam šta mi uzrokuje velike probleme. . Treba mi savet kako da povećam osetljivost penisa budući da ga sad mogu da guram i u beton. . Moram li da napomenem da sam obrezan. . Hvala

    Odgovoreno: 30. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Pokusajte promenom nacina ishrane da regulisete vas problem.
      /ishrana po krvnim grupama, ishrana sirovim vocem i povrcem/.
      koristite suplemente.
      klinicki psiholog.